Kontakt

Har du spørsmål angående festivalen, ikke nøl med å ta kontakt med oss.
Send oss e-post til hei(at)nkn.no eller sjekk oss ut på Facebook!

Kontaktpersoner


GENERELT
hei(at)nkn.no

Bergen og Omegn
Soukaina Legdani, soukaina.legdani(at)gmail.com

Drammen og Omegn
Anne Cathrine Vogt, petvogt(at)online.no

Haugesund, Karmøy og Tysvær
Liv Samuelsen, livsamu(at)gmail.com

Hurum
Marianne Bakkerud, marianne(at)kulturhusethovtun.no

Kolbotn
Marja Liisa Sandbakken, lissu128(at)gmail.com

Kristiansand
Arne Otto Iversen, arneotto(at)klimaalliansen.no

Lørenskog
Tuva Selmer-Olsen, tuvsel(at)lorenskog.kommune.no

Molde og Omegn
Oddbjørg Langset, odlan(at)online.no

Oslo
Andrea Tronsmo, andreatronsmo(at)gmail.com
Anders Selstrøm Moe, anders.s.moe(at)gmail.com

Porsgrunn
Alfhild Berg Johnsen, abjfs(at)online.no

Ski
Ingrid Kornstad, ingrid.kornstad(at)ski.kommune.no

Skien
Stian Johansen, stian.johansen(at)skien.kommune.no

Stavanger
Sissel Norheim, sissel(at)mostun.no

Årnes
Erikk McKenzie, erikkmckenzie(at)gmail.com

 

Festivalen er initiert av Norsk Klimanettverk


Adresse:
Org.nr. 995239175
Leder: Heidi Helgestad, e-post: heidi.helgestad(at)gmail.com
Styreleder: Anders Selstrøm Moe, e-post: anders.s.moe(at)gmail.com


 OLYMPUS DIGITAL CAMERA